Ana Sayfa

Bize Ulaşın

Torba Mahallesi, İnönü Caddesi No: 66 Torba Bodrum 48400 Muğla, Turkey

OTELLER & YAT: YAT

Her ikisi de uzman personel ve olağanüstü sanat çalışmalarıyla donatılmış lüks ve mükemmel işçilik ürünü guletlerimizde Egenin sularında yelken açabilirsiniz. 2015 sezonu için Türkiye sahillerine ve Yunan adalarına geziler gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Sizin için veya sizinle birlikte bir seyahat programı oluşturmamızı isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz. Her iki guletimizde de 10 kişiliktir (5 yatak odası * 5 banyo). Daha fazlasını keşfetmek için CDAII’ye tıklayınız.

Yolculuk Zamanı

Özellikle okulların tatilde olduğu ve ailelerin birlikte kaliteli zaman geçirebilecekleri, tekne gezisi sezonu olarak adlandırdığımız Temmuz ve Ağustos aylarında pek çok kişi ülkemizi ziyaret ederek tekne ile denize açılmaktadır. Bir deniz gezisi yapmak ve bu heyecan verici anları sevdiklerinizle paylaşmak için daha iyi bir yol olabilir mi?

Ancak, sezon harici dönemde fiyatların çok daha uygun olması ve kıyıların tüm sakinliğinin ve huzurunun tadının sezondaki kalabalıktan arınmış kıyılarda çok daha iyi çıkarılabilecek olması nedeniyle, sezon harici zamanlarda tekne gezileri yapmayı tercih etmek için pek çok sebep bulunmaktadır.
Aşağıda verilmiş olan, mayıs’tan kasım’a kadar olan dönemdeki ortalama hava ve deniz sıcaklıklarını gösteren şemayı incelediğinizde bu 7 aylık dönem içerisinde bölgemiz ikliminin tekne gezisi yapmaya son derece elverişli olduğunu göreceksiniz. Bahar, yaz ve sonbaharda ve hatta kasım ayının büyük bir kısmında M/S Casa dell’Arte güvertesinde huzur ve konfor içinde bir tatil yapabilirsiniz. Ancak gemilerimizin bakımının yapılıyor olması sebebiyle kış döneminde tekne seyahati hizmeti verememekteyiz.