Ana Sayfa

Bize Ulaşın

Torba Mahallesi, İnönü Caddesi No: 66 Torba Bodrum 48400 Muğla, Turkey

OTELLER & YAT: VILLA

Özel Villa Casa dell’Arte The Residence, Casa dell’Arte The Residence hemen yanındaki nefes keçici Torba Koyunun yanında bulunmaktadır. Titizlikle restore edilmiş, cezp edici bir güzelliğe sahip fusion house konuklarına Bodrum’un en rağbet gören yerlerinden birinde en yüksek kalite ve konfora sahip bir konaklama hizmeti sağlamaktadır.

200 m2 büyüklüğündeki, denize nazır rezidansımızda 3 yatak odası, iki banyo, hususi veranda, teras ve tam donanımlı profesyonel bir mutfak bulunmaktadır.

Girişte, özel şefinizden sizin için yemek hazırlamasını talep edebileceğiniz, soğutucu, dondurucu, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi bulunan tam donanımlı mutfakla arasında geçiş olan şık ve kullanışlı bir yemek salonu bulunmaktadır.

Oturma odası ön verandaya açılmaktadır. Villanın üst katında 3 yatak odası ve iki banyo bulunmaktadır. Ana yatak odasında bulunan özel terasta konuklarımız dilerlerse etrafta kimse olmaksızın güneşlenme ve rahatlama olanağının tadını çıkartabilirler.

Konuklarımız villanın renkli çiçekler ve bitkiler kullanılarak ince bir zevkle süslenmiş özel bahçesindeki gölgelikli alanda oturarak Torba Koyundan güneşin batışını ve doğuşunu izleyerek rahatlayabilir ve unutamayacakları anlar yaşayabilirler.

Özel Villamızın konukları Casa dell’Arte The Residence tüm hizmetlerinden faydalanabilmektedirler. Ayrıca lezzetli Türk kahvaltısını The Residence alabilirler.