Ana Sayfa

Bize Ulaşın

Torba Mahallesi, İnönü Caddesi No: 66 Torba Bodrum 48400 Muğla, Turkey

OTELLER & YAT: CASA FRIDA

Sanat, doğa, güneş, deniz, kumlu plajlar, manzara, deniz yemekleri, müzik ve eğlence…

Casa dell'Arte Casa Frida tüm sanatseverler ve aileleri için, sanatla zenginleştirilmiş konforlu bir mimari yapı içerisinde, bir yaz tatilinin sağlaması beklenen her şeyi en ince ayrıntısına kadar barındıran, hayallerindeki tatili yaşamaları için ideal bir ortam sunmaktadır.

Casa dell'Arte Rezidansı konseptini taşıyan Casa dell'Arte Casa Frida' da 36 suit bulunmaktadır ve bu suitlerde ve ortak alanlarda, merkezi İstanbul’un en ünlü caddesi olan İstiklal Caddesinde bulunan Casa dell'Arte Sanat Yönetmenine bağlı çalışan sanatçılara ait sanat eserleri sergilenmektedir. Casa dell'Arte Rezidansından farklı olarak burada sergilenen eserleri satın almanız mümkündür.
Yazlıktaki sanat atölyesi çalışmalarına, eserleri otelin genelinde sergilenmekte olan Casa dell'Arte sanatçıları nezaret etmektedir.

Casa dell'Arte Casa Frida' ın konukları odalarından sadece birkaç adım uzaklıkta bulunan, sanatkârane bir biçimde tasarlanmış özel Sahil Kulübünde, deniz kıyısındaki ferahlatıcı esintinin ve Torba Sahilinin mükemmel manzarasının tadını çıkartabilirler.

Yazlık, ailelere hizmet verdiklerinin bilincinde olan ve uzman personeli, akşam yemeği seçenekleri ve eğlence olanakları ile hem yetişkinleri, hem de çocukları cezbeden karşı koyulmaz bir tılsım yaymaktadır. Çocuk kulübü, çocuklarının tatilleri sırasında yaşayacakları unutulmaz deneyimlerin tadını çıkartmalarını isteyen günümüz ebeveynlerinin tüm beklentilerini karşılayacaktır.