Ana Sayfa

Bize Ulaşın

Torba Mahallesi, İnönü Caddesi No: 66 Torba Bodrum 48400 Muğla, Turkey

RESTORANLAR: THE RESIDENCE RESTAURANTI

AKŞAM YEMEĞİ: NINU

MUTFAK: Ninu’nun Menüsü geleneksel ve modern Türk ve Akdeniz mutfaklarının öne çıkan yönlerini ve geleneksel pişirme yöntemlerini ve Bodrum Körfezinin benzersiz güzelliklerini yenilikçi bir yaklaşımla birleştirmektedir.

KONSEPT:  “Ninu” ismi antik Sümer dilinde “biz kadınlar” anlamına gelen ve kadınların liderliğini ve birlikteliğini kutlayan bir hitaptır. Ninu’nun menüsü geleneksel Anadolu ve Akdeniz mutfakların yenilikçi ve benzersiz bir yorumundan oluşmaktadır. Yemeklerimiz tamamı yerli üreticilerden temin edilen en taze ve en kaliteli malzemeler ve özel olarak seçilmiş baharatlar kullanılarak hazırlanmaktadırlar.

 

Ninu’nun menüsü aylık olarak değiştirilmektedir ve her gün pazardan alınan yerli gurme lezzetleri kullanılarak farklı ve şaşırtıcı bir “Şef’in Spesiyali” konuklarımızın beğenisine sunulmaktadır. Özenli ve mükemmel servis ve Torba Koyunun büyüleyici atmosferi ve manzarası bu mükemmel menüyü tamamlar niteliktedir. Sezon boyunca sürekli değişen menümüz ve çeşitli hoş sürprizlerimizle sizleri restoranımıza bekliyoruz. 

Akşam yemeğinin saat 19:00 ila 00:00 arasında servis edildiği restoranımızda rezervasyon gereklidir. 

Telefon + 90 (0) 533 676 98 66 yada e-posta reservations@ninurestaurant.com.