Ana Sayfa

Bize Ulaşın

Torba Mahallesi, İnönü Caddesi No: 66 Torba Bodrum 48400 Muğla, Turkey

SPA & SPOR: FITNESS & WELLNESS

İleri teknoloji ürünü koşu bantları, çeşitli spor aletleri ve ağırlık ekipmanları ile Fitness Merkezimizde veya yüzme havuzumuzda vücudunuzu forma sokabilir, rahatlayabilir, yenilenebilir ve hislerinizi tekrar harekete geçirebilirsiniz. Ayrıca gruplar için veya size özel düzenlenen Pilates ve Yoga seanslarına katılabilir veya yükselen güneş eşliğinde Torba sahilinde kılavuzlu yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Özel Yoga ve Pilates seansları ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

Yoga ve Pilates

Günün belli zamanlarında yoga ve pilates yapmak zindeliğinizi korumak, zihin ve beden bağını güçlendirmek ve odaklanma yetinizi arttırmak, dengenizi ve hayata bakış acınızı geliştirmek, bedeninizi güçlendirmek, yaşam enerjinizi harekete geçirmek ve yoğun çalışma hayatının stres ve yorgunluğundan arınmak adına kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. 

Sabah Yürüyüşleri

Bir yandan civarı gözlemlerken bir yandan da denizden gelen sabah serinliğini hissetmek ve güne tazelenmiş olarak başlamak için Torba sahilinde kılavuz eşliğinde düzenlenen ve yaklaşık 1 saat süren ve grupların istemesi halinde uzatılabilen sabah yürüyüşlerinin keyfine doyamayacaksınız.

FITNESS PROGRAMI 

2015 PROGRAMI ÇOK YAKINDA YAYINLANACAKTIR