Ana Sayfa

Bize Ulaşın

Torba Mahallesi, İnönü Caddesi No: 66 Torba Bodrum 48400 Muğla, Turkey

HİZMETLER: ÇOCUK AKTIVITELERI

SİZ UZAKTAYKEN ÇOCUKLAR OYUN OYNAYABİLİR. Casa Hermanas her yaştan çocuklara sevecekleri etkinlikler ve oyunlar sunarak, kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Çocuk Kulübümüzün düzenlediği aktiviteler sadece çocukların ilgisini çekmekle kalmayıp diğer aile üyelerinde de onlara katılmak istemelerini sağlayacaktır.

ÇOCUĞUNUZUN POTANSİYELİNİ AÇIĞA ÇIKARTIN! SANATSAL BECERİLERİNİ KEŞFETMELERİNİ SAĞLAYIN!

Yaratıcı ifadenin ve fiziksel faaliyetlerin çocukların sosyal, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişmelerine katkıda bulunduğu gerçeğinden hareketle Çocuk Kulübümüz yaratıcılığı, hayal gücünü ve sanatsal ve fiziksel becerileri geliştirmeye odaklı atölye çalışmaları ve faaliyetler düzenlemektedir.

Casa Hermanas' de Bir Gün  

Aslına bakarsanız Casa dell'Arte Çocuk Kulübündeki hiçbir gün birbirinin aynı değildir. Her ayrı gün kendine özgü deneyimler, maceralar ve yaşam tecrübeleri ile doludur.

Her gün 10:00 ila 18:00 arasında faaliyette olan Çocuk Kulübümüz sadece 12:00 ila 13:00 arasında yemek molası sebebi ile kapalıdır.

Yaş sınırlaması: 4 ila 12 yaş arasındaki tüm çocuklar Çocuk Kulübümüzün sunduğu hizmetlerden faydalanabilirler.

Çocukların Kulüpte vakit geçirdikleri süre içerisinde en az bir ebeveynin veya çocuğun sorumluluğunu alabilecek bir kişinin otelde bulunması gerekmektedir.

Sanat Atölyeleri

Casa dell'Arte Sanatçı Rezidansında çalışan sanatçılar çocuklara çizim, resim, seramik, kolaj, origami, kağıt hamuru ve pek çok güzel sanat alanında eğitim vermektedir. Atölye çalışmaları öğlenleri hemen yemekten sonra başlayıp 1,5 saat sürmektedir. Atölye çalışmalarının hangi alanda olacağı genellikle kulüpteki çocukların yaşlarına ve ilgi alanlarına göre belirlenmektedir, çünkü amacımız herkesin bu atölye çalışmalarına iştirak etmesi ve bu sırada iyi vakit geçirip eğlenmesidir.  

Atölye çalışmalarının sonunda ortaya çıkan sanat eserleri çocukların ailelerine ve otelin diğer konuklarına sergilenmektedir. Çocuklar serginin hazırlanmasında da rol almaya teşvik edilmekte ve bu sayede sergi küratörlüğü ile ilgili bilgi ve deneyim kazanmaktadırlar.

Casa dell'Arte ayrıca özel seramik, resim ve heykel atölyeleri düzenlemektedir. Özel atölye çalışmalarının katılım ücretleri atölyeye nezaret eden sanatçıların deneyimine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Gerek özel, gerekse de toplu sanat atölyelerinde dersler sanatçılar ve profesyonel akademisyenler tarafından verilmektedir.

Açıkhava  Aktiviteleri

Çocuk Kulübümüzün Açıkhava aktiviteleri arasında yüzme, şnorkelli dalış, deniz kabuğu toplama ve sahilde ve çim üzerinde gerçekleştirilen faaliyetler yer almaktadır. Tüm aktiviteler iyi eğitimli, uzman, samimi ve sıcakkanlı hocalar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Eğlence garanti.

Yaratıcı Atölye Çalışmaları

Yaratıcı atölye çalışmaları çocukların yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin geliştirilmesi için özel olarak hazırlanmaktadır. Özellikle genç hanımlar yemek yapma, şekerleme yapma, kukla ve maske yapımı, saç örme, mücevher ve elişi atölyelerini tercih edebilirler.

Akşam Kaçamağı

Geceyi dışarıda geçirmek veya eşinizle baş başa, romantik bir akşam yemeği yemek istemeniz halinde çocuk bakıcısı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken otel görevlisine isteğinizi iletmektir.

Diğer Faaliyetler: 

Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu