Ana Sayfa

Bize Ulaşın

Torba Mahallesi, İnönü Caddesi No: 66 Torba Bodrum 48400 Muğla, Turkey

SANAT: ARTIST-ONSITE PROGRAMI

Çalışmalarını Case Casa dell'Arte’de sürdüren bağımsız ressamlar, heykeltıraşlarılar ve seramik ve fotoğraf sanatçılarının eserleri otelimizin çeşitli yerlerinde sergilenmekte ve sanatçılarca doğrudan satışa sunulmaktadır.
Programımıza katılmak istemeniz durumunda lütfen portföyünüzü Sena Bağcılar’a s.bagcilar@casadellartebodrum.com e-posta adresini kullanarak gönderiniz.

Sanat Atölyeleri

Casa dell'Arte konuklarına mükemmel bir tatil için sanat ve güneşi birleştirerek mükemmel bir ortam sunmaktadır.
 

Casa dell'Arte Sanatçı Rezidansında çalışan sanatçılar çocuklara çizim, resim, seramik, kolaj, origami, kağıt hamuru ve pek çok güzel sanat alanında eğitim vermektedir. Atölye çalışmaları öğlenleri hemen yemekten sonra başlayıp 1,5 saat sürmektedir. Atölye çalışmalarının hangi alanda olacağı genellikle kulüpteki çocukların yaşlarına ve ilgi alanlarına göre belirlenmektedir, çünkü amacımız herkesin bu atölye çalışmalarına iştirak etmesi ve bu sırada iyi vakit geçirip eğlenmesidir.

Casa dell'Arte ayrıca özel seramik, resim ve heykel atölyeleri düzenlemektedir. Özel atölye çalışmalarının katılım ücretleri atölyeye nezaret eden sanatçıların deneyimine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Gerek özel, gerekse de toplu sanat atölyelerinde dersler sanatçılar ve profesyonel akademisyenler tarafından verilmektedir.